На цьому сайті stendprint.com.ua Ви можете підібрати стенди для дитячого саду, стенди для середньої школи, стенди для шкіл мистецтв, стенди для дитячих клубів та гуртків, стенди для вищих навчальних закладів, або зробити стенди за індивідуальним замовленням і наші дизайнери розроблять для Вас стенди відповідно до Ваших побажань !

За допомогою наших стендів Ви можете оформити хол школи, оформити стендами коридори, сходові прольоти в дитячому садку а також оформити кожну групу дитячого саду стендами в одному стилі!

Телефонуйте, ми допоможемо Вам підібрати стенди для школи для навчальних установ по Вашому бюджету і дизайнерським перевагам: в нашій компанії можна купити недорогі стенди для школи і недорогі стенди для дитячого садка класу економ, а також ми можемо виготовити незвичайні унікальні стенди під замовлення: стенди з магнітною і коркової поверхнею, Ви можете замовити стенди з плоскими і об’ємними кишенями, з Вашим текстовим наповненням, Вашим логотипом, стенди в золотих і срібних рамках, стенди на ніжках і стенди пересувні на коліщатках і багато iншого.

По місту Києву можливий виїзд менеджера до Вас для презентації товарів за каталогами, оформлення та оплати замовлення.

Доставку стендів в регіони здійснюємо Нової поштою та Укрпоштою по всій Україні.

Ви хочете завжди бути в курсі новинок і не хочете пропустити вигідні пропозиції щодо купівлі стендів? Натискайте на кнопку нижче і підписуйтесь на наші розсилки!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here