Курси лікування від гепатиту C

0
178

Incepta Pharmaceuticals — провідна фармацевтична компанія, яка була заснована в 1999 році в Бангладеш. У нас є великі підприємства з виробництва нових лікарських препаратів, які знаходяться на території Савар і Дхамраі, розташовані в 35 і 53 кілометрах від центру столиці Дакки.
Ми виробляємо і випускаємо практично всі види лікарських форм: таблетки, капсули, пероральні рідини, ампули, флакони з сухими порошками, назальні спреї, порошки для суспензій, очні краплі, креми, мазі, лосьйони, гелі, попередньо заповнені шприци, ліофілізовані ін’єкції, вакцини і т.д.
З моменту заснування нашої компанії було проведено безліч нових інноваційних препаратів для задоволення медичних потреб світового співтовариства. Найбільш важливим для нас є впровадження сучасних передових технологій в медицині, їх ефективність і подальший розвиток. Подивитися Софосбувир Ледипасвир цена можна на нашому сайті twinvir.ru.

Основний напрямок компанії Incepta Pharmaceuticals — виробництво і постачання високотехнологічних і ефективних лікарських препаратів. У нашому асортименті є такі види лікарських форм, як таблетки з уповільненим вивільненням, таблетки для швидкого розчинення і шипучі таблетки, капсули в оболонці з уповільненим вивільненням, попередньо заповнені шприци, інсулін і його аналоги, біологічні продукти і багато іншого.
На території нашого підприємства знаходиться найсучасніша фармацевтична лабораторія для досліджень і розробок новітніх лікарських засобів, в число яких увійшли інгалятори з сухим порошком, гранули з покриттям, продукти з модифікованим вивільненням, препарати з замаскованим смаком і т.д.

Наші досвідчені співробітники відділу продажів успішно просувають фармацевтичну продукцію на території всієї країни. Також ми розвиваємо поставки в села і міські райони Бангладеш. Компанія охоплює фактично кожен окремий куточок сільській місцевості, включаючи міські райони Бангладеш. Incepta Pharmaceuticals створила власну масштабну мережу по дистрибуції, що складається з 21 складу по всій країні.
Завдяки розробленій стратегії нашого виходу на рівень провідної науково-дослідної компанії з виробництва лікарських форм, Incepta Pharmaceuticals успішно розширює свою фармацевтичну діяльність. Вже зараз ми поставляємо препарати власного виробництва в понад 60 різних країн світу. Завдяки сотням зареєстрованих брендів і новітніх продуктів компанії, що знаходяться в розробці, ми поступово зміцнюємо свої позиції на всіх континентах.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяTwinvir Romania
Следующая статьяslot games online

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here