Фонд Игоря Янковского провел в Каннах

0
399

21 травня 2017 року Фонд Игорь Янковский и бизнес, ГО «Ініціатива заради майбутнього» і Monegasque Association Helping Hand в партнерстві з Держкіно України вже другий рік поспіль на Каннському кінофестивалі провели бізнес-ланч для професіоналів кіноіндустрії «Meet Ukrainian Producers!». Подія викликала великий інтерес у іноземних продюсерів, зібравши в панорамному залі ресторану «Le 360» в готелі RadisSon Blu Cannes більше 80 представників вітчизняної та міжнародної кіноіндустрії.

З вітальним словом до присутніх звернулися посол України у Франції Олег Шамшур, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко та засновник благодійного Фонду «Ініціатива заради майбутнього» Ігор Янковський.

Глава Держкіно України Пилип Іллєнко презентував гостям сучасний розвиток українського кінематографа і зміни в законодавстві, а також зазначив, що держава приділяє все більше уваги розвитку кіноіндустрії і в цьому році значно зросла фінансова підтримка вітчизняних кінопроектів з бюджету. Завдяки цьому кіно в Україні перебуває на підйомі — лише за підтримки держави зараз реалізується більше 90 кінопроектів!

«Коли п’ять років тому Фонд, який я заснував, почав підтримувати вітчизняний кінематограф — просувати його за кордоном: ми були майже єдині, кого це цікавило. Тоді мало хто міг припустити, що через кілька років це розвинеться в потужну індустрію. І мене дуже тішить, що сьогодні ми бачимо стрімкий розвиток вітчизняного кінематографа. Значно зросла кількість спонсорів, які охоче підтримують наші ініціативи. Вперше в Каннах вдалося об’єднати стільки вітчизняних компаній, організувати дійсно об’єднаний український стенд і провести ряд івентів, які гідно представляють наш кінематограф на світовому ринку », — підкреслив Ігор Янковський.

Під час бізнес-ланчу увазі іноземних продюсерів було представлено вісім українських повнометражних картин, які знаходяться на різній стадії виробництва і які шукають іноземних партнерів: «Бобот», «Ворошиловград», «Егрегор», «Сторожова застава», «Quester & Max», « Толока », документальна стрічка« Панорама »і художній фільм« Tera ».

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЕротичний масаж
Следующая статьяМасаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here