Боді масаж

0
489

Боді масаж http://adele.com.ua/content/eroticheskii-massazh-0 відноситься до одного з різновидів технік тайського масажу, але його історія почалася в абсолютно іншій країні. Він зародився понад 2000 років тому в Індії. У Сіамі він з’явився трохи пізніше. Засновником тайського напрямки цього виду масажу прийнято вважати Шіуаго Компараджа, який, якщо вірити чуткам був другом Будди і народним цілителем. У той час не існувало писемності, і секрети техніки виконання передавалися з покоління в покоління лише на мові. Пізніше, після появи писемності перші секрети були виявлені на пальмових листках. До наших днів дійшла вдосконалена техніка масажу, адаптована під сучасний спосіб життя і потреби людини.
Це не тільки мануальна терапія, але і індійська філософія, яка містить в собі мудрість відразу декількох поколінь. За межами сучасного Сіаму важко знайти дійсно професійний масаж «тіла до тіла». Все зводиться до банального фізичного злягання. Салон еротичного масажу, розташованого в Києві, має в своєму штаті професійних співробітниць, що освоїли класичну техніку цього приголомшливого масажу.

Технічні особливості масажу

Перший етап

Це вид еротичного масажу, так як практично весь сеанс проходить при зіткненні тіла до тіла. При цьому задіяні всі групи м’язів і кінцівки людини. Секрет масажу боді в тому, що м’язи підтримують рівномірний напруга. Боді масаж в Києві починається з обмивання тіла в душі або джакузі. Масажистка, яку вибирає сам клієнт, виробляє все маніпуляції самостійно. Перейшовши в окрему кімнату з відповідною обстановкою, починається безпосередньо сам масаж. Перший етап націлений на задіють і розслабленні всієї групи м’язів. У боді масажі великий вибір вихідних позицій як для клієнта, так і для масажиста. Основний акцент робиться на натисканні на групу м’язів відразу, і на акупунктуру. Воно здійснюється усіма частинами тіла, включаючи пальці масажистки. Натискання на певні точки для розслаблення виробляється за допомогою подушечок великих пальців. Масаж долонею охоплює велику територію. При частковому массировании стегон, сідниць і плечей в хід йдуть колінні і ліктьові згини.
Ущільнені м’язи розминаються ступнями. Масаж сідницями фіксує певні частини тіла. Варто відзначити, що техніка натискання є лише початковим етапом масажу.

Другий етап

Втілення еротичних фантазій відбувається у другій частині. Масаж, що проводиться в салоні Києва, має напівпрозору грань між професіоналізмом і сексуальної прелюдією.
З узагальнених характеристик відзначається відповідна атмосфера, яка служить головним моментом в еротичному масажі. Це наявність аромамасел, приглушеного світла і музики. Тіло масажистки покривається маслами, хоча в традиційній формі використовується мильна піна. Тісний контакт тіла до тіла здатний пробудити все ерогенні зони людини. Легкі торкання служать свого роду прелюдією для емоційного оргазму. Це дає внутрішню розкутість, занурюючи клієнта в світ його фантазій і відмовитися від усіх життєвих проблем. Боді масаж — це поєднання еротичного та медичного впливу, укладених в одній методиці

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here