На танучому в Альпах льодовику знайшли зниклу 75 років тому сімейну пару

0
535

На поверхні льодовика, що тане в Швейцарії знайдені тіла сімейної пари, яка зникла 75 років тому, пише euronews. ukrfun

Поліція кантону Вале повідомила, що минулого тижня робочий виявив два вмерзнули в лід тіла на льодовику Цанфлеурон біля підйомника на території гірськолижного курорту Ле Дьяблере.

«Тіла лежали поруч. Це були чоловік і жінка в одязі часів Другої світової війни», — йдеться в заяві.

За словами глави компанії Glacier 3000 Бернарда Чаннена, «тіла прекрасно збереглися в льодовику, їх речі залишилися недоторкані». «Ми думаємо, що вони, можливо, потрапили в ущелину, де залишилися на десятки років. Коли ж льодовик став танути і відступати, тіла здалися на його поверхні», — сказав він газеті Tribune de Geneve.

Для точної ідентифікації особистості буде проведено аналіз ДНК.

Поки поліція припустила, що з’явилися на поверхні льодовика тіла можуть належати зниклим Марселіну і Франсін Дюмулін. Трудився шевцем 40-річний чоловік і його 37-річна дружина, яка працювала вчителем, в серпні 1942 року вирушили на луг в селі Шандолен (округ С’єр, близько 120 км на південь від Берна) подоїти корів і безслідно зникли. У них залишилися п’ятеро синів і дві дочки.

«Це був перший і останній раз, як мама і тато разом вирушили на луг, вона весь час ходила вагітною, і їй важко було допомагати на висоті», — говорить Удрі Дюмулін, один з синів.

«Через деякий час, нас, дітей розлучили і віддали в різні сім’ї. Мені пощастило залишитися з тіткою. Ми всі жили в цьому регіоні, але стали чужими один одному. На похоронах я не буду в чорному. Білий більш доречний. Він висловлює надію, яку я ніколи не втрачав «, — сказав Дюмулін.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here