Windows 10 Creators Update важить стільки ж, скільки і Windows 10

0
453

Як і було заплановано, сьогодні компанія Microsoft почала глобальне поширення мажорного оновлення операційної системи Windows 10 — Creators Update. Розмір оновлень — близько 3,5 ГБ, і це багато, враховуючи, що «вага» оригінального образу Windows 10 становить 2,9 ГБ (x86) і 3,9 ГБ (x64). Це пов’язано з тим, що Creators Update включає велику кількість важливих змін. Серед найпомітніших — більш зручна та гнучка настройка збору особистих даних користувачів і ігровий режим, підвищує продуктивність в іграх. Про інші нововведення читайте під катом. При першому запуску користувачі можуть вибрати локальну обліковий запис для роботи в анонімному режимі і заблокувати доступ Windows 10 до даними про місцезнаходження і інших особистих даних. Щоб повністю відключити збір особистих даних, слідуйте нашій інструкції. У Windows 10 Creators Update вбудована функція «Захисник Windows» була повністю перероблена і тепер являє собою єдиний центр безпеки Windows. Завдяки цьому користувач в одному місці зможе контролювати роботу всієї системи безпеки.

Зменшення розміру оновлень

З оновленням була перероблена і платформа Windows Універсальний Update Platform. Відтепер система буде оновлюватися не повністю, а лише частково, замінюючи тільки ті частини, які зазнали змін. Завдяки цьому розмір оновлень зменшиться приблизно на 35%.

Браузер Microsoft Edge

У вбудованому браузері Edge з’явилася можливість переглядати мініатюри відкритих вкладок, перш ніж відкрити потрібну. Також тепер доступна нативна підтримка формату EPUB і перегляд архівів. 3D Paint

Вперше за довгі роки Microsoft повністю переробила додаток Paint. Тепер воно називається 3D Paint і з його допомогою можна створювати тривимірні об’єкти.

Ігровий режим

У Creators Update з’явився ігровий режим, при активації якого всі ресурси системи будуть в першу чергу задіяні для забезпечення максимальної продуктивності у грі. Крім цього, в системі з’явився вбудований інструмент Beam для стрімінг ігор.

Покращена робота на моніторах з великим дозволом

З оновленням Windows 10 були поліпшені алгоритми масштабування системи на екранах високого дозволу. При переміщенні вмісту з одного монітора на інший, відрізняються здатністю, інтерфейс додатків тепер динамічно масштабується.

Нічний режим

Ще одним нововведенням в Creators Update стала поява нічного режиму. При його активації змінюється колірна температура дисплея, зменшуючи навантаження на очі. Даний режим включається автоматично, але його можна також включати і вимикати самостійно, а також регулювати його інтенсивність.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here