Смартфони Wileyfox почали оновлюватися до Android Nougat

0
434

В кінці минулого року компанія Cyanogen припинила розробку прошивок CyanogenMod і Cyanogen OS. Представники компанії Wileyfox відразу ж поспішили заспокоїти власників своїх смартфонів, працюючих під управлінням Cyanogen OS, заявивши, що вони продовжать отримувати оновлення. Днями Wileyfox повідомила на своєму офіційному сайті, що нова прошивка на базі Android 7.1.1 Nougat вже готова, і власники Swift 2, Swift 2 Plus і Swift 2 X найближчим часом отримають апдейт.

Нова прошивка для смартфонів Wileyfox створена з нуля. При цьому розробники зберегли можливості тонкої настройки можливостей і зовнішнього вигляду інтерфейсу. Для оновлення необхідно стабільне і швидке підключення до Wi-Fi, а заряд акумулятора смартфона повинен бути не нижче 50%. Також важливо пам’ятати, що апдейт не встановиться на смартфони з рутом і кастомным рекавері. При оновленні скинути налаштування робочих столів і програм/віджетів, але самих додатків і даних зміни не торкнуться. Список нововведень в Android 7.1.1 для смартфонів Wileyfox:

нове меню швидких налаштувань;
підтримка інтерактивних повідомлень з можливістю швидкого відповіді з будь-якого додатку або з екрану блокування;
підтримка масштабування інтерфейсу і тексту на рівні операційної системи;
підтримка багатовіконного режиму;
перероблене меню налаштувань;
режим економії трафіку;
підтримка Vulkan API;
покращений режим економії енергії Doze;
підтримка технології Direct Boot, усуває оптимізацію додатків при першому запуску або оновлення пристрою;
нативна можливість роботи з ярликами програм по довгому натисненню на іконку програми;
розширені можливості резервного копіювання даних додатків та налаштувань засобами Google;
підтримка декількох системних мов.
Всі перераховані зміни стосуються тільки того, що реалізувала в операційній системі безпосередньо компанія Google. Крім цього, Wileyfox внесла в нову прошивку величезна кількість виправлень і функцій, про які просили користувачі:

індикація в рядку стану при використанні навушників або гарнітури;
опція включення і вимикання пристрою за розкладом;
можливість використання нічного режиму екрана за розкладом на додаток до автоматичного режиму;
повернулося додаток для обміну SMS і MMS з розширеними можливостями: пошук за даними SMS/MMS, можливість виділяти кілька повідомлень в рамках діалогу для видалення, масштабування тексту повідомлень, відображення номера в заголовку чату при спілкуванні з контактом, що має кілька номерів, настроювання типів вібрації для вхідних SMS/MMS, імпорт і експорт повідомлень в/з пам’яті пристрою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here