Колишній підрозділ Samsung створює OLED-дисплей з графена

0
370

Інститут дослідження електроніки і телекомунікацій в Південній Кореї разом з підрозділом Hanwha Techwin створили OLED-дисплей з прозорими електродами з графена. Після чотирьох років роботи вчені випустили прототип матриці з рекордним розміром 370х470 мм. В нових екранах крихкий оксид індію-олова замінили на гнучкий і зносостійкий 5-нм графеновий шар. Цей матеріал проводить тепло і електрику швидше з усіх відомих. Голова групи дослідників Чо Нам-сун сказав, що завдяки графену продажу гнучких OLED-дисплеїв почнуться швидше. Вчений не прокоментував, коли нові матриці потраплять на ринок.

Попит на екрани з органічних світлодіодів також зріс. Згідно з доповідями, Apple замовила 70 мільйонів гнучких дисплеїв в Samsung. Цікаво, що Hanwha Techwin до грудня 2014 року називалася Samsung Techwin. Ймовірно, партнерство допоможе виробнику електроніки створити готовий продукт з новими матрицями раніше конкурентів.

Компанії також зацікавлені в гнучких дисплеїв LG. Google запропонувала інвестувати в компанію 880 мільйонів доларів, щоб допомогти випускати матриці і використовувати їх в наступних поколіннях смартфонів Pixel.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here