Wileyfox планує підкорювати корпоративний сегмент з допомогою Windows

0
380

Британський бренд Wileyfox, що належить компанії Fly, відомий як виробник недорогих смартфонів під управлінням операційної системи Android. Однак нова мета бренду — корпоративний ринок. Найцікавіше, що для підкорення цього сегмента виробник планує використовувати операційну систему від Microsoft. Енді Лі, віце-президент з продажу Wileyfox, заявив, що Windows краще підходить для цього, так як ця система краще захищена, в той час як Android можна зламати через її відкритості.

«Люди все більше говорять про зниження витрат і хочуть мати доступний за ціною пристрій. Якщо підприємства збираються купувати тисячі пристроїв, щоб зібрати робочу силу, їм потрібна хороша ціна. Ось куди ми збираємося вдарити. Більшість фірм не можуть дозволити собі витрачати 500 фунтів стерлінгів на кожне пристрій. З нашим пристроєм вони отримають гарантовану якість і потрібні їм функції. Наприклад, кур’єрські компанії можуть використовувати його для сканування продуктів і економії грошей, а це те, чого вони хочуть. У цьому перевага Windows і її адаптація для корпоративного ринку», — розповів Енді Лі.

Wileyfox має намір випустити смартфон під управлінням Windows у серпні цього року. Він буде поширюватися через онлайн-партнерів компанії у Великобританії, а потім у кількох європейських країнах.

«Ми збираємося зробити зарядні пристрої, навушники і захисні чохли, які засновані на існуючих пристроях, а також нові, щоб забезпечити індивідуальний досвід. Аксесуари будуть розроблятися власними силами на нашому заводі в Китаї. Вони будуть випущені в кінці другого кварталу або, можливо, на початку третього кварталу», — зазначив Енді Лі.

Про технічні характеристики майбутнього смартфона поки невідомо. Також не повідомляється, чи буде це один апарат або ж ціла лінійка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here